FORGOT YOUR DETAILS?

Polityka Prywatności

Polityka prywatności IQBIZNES.PL daje Ci pewność, że wpisując się na listę mailingową lub wypełniając formularz zapisu, Twoje dane osobowe jak i adres e-mailowy pozostaną do naszej wyłącznej dyspozycji.

IQBIZNES.PL nie sprzedaje, nie wypożycza ani nie przekazuje list adresowych i danych klientów innym osobom, firmom czy organizacjom.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie prenumeruj wydawnictw IQBIZNES.PL oraz nie nabywaj produktów i usług szkoleniowych oferowanych przez IQBIZNES.PL

Dane Osobowe

Podczas rezerwowania miejsca na szkoleniu jesteś proszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób.

Dane, o które jesteś proszony, to w większości przypadków imię, adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do kontaktu z Tobą lub wysłania do Ciebie przesyłki.

Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Subskrypcja newslettera

Akceptacja Polityki Prywatności jest wyrażeniem zgodny na zaprenumerowanie newslettera IQBIZNES.PL i wymaga podania w formularzu swojego imienia, adresu e-mail i numeru telefonu. Pola te są obowiązkowe. I tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych zgodnie z ustawą Dz.U. z 2016r. poz. 195 przez IQBIZNES.PL Grzesik Adam z siedzibą przy ul. Krzemienieckiej 18 lok.2, 45-401 Opole, w celach marketingowych.

Zostałem/am poinformowany, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, uzupełnień, korekt, żądania czasowego lub stałego wstrzymania przetwarzania danych osobowych lub ich usunięcia.

Zamawianie usług i produktów

Zamawianie usług i produktów oferowanych przez IQBIZNES.PL wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone.

W przypadku płatności za pomocą karty kredytowej obsługę klienta przejmuje PayU, PayPal, Dotpay.pl lub Płatności.pl. W tym przypadku tylko systemy PayU, PayPal, Dotpay.pl lub Płatności.pl znają i są odpowiedzialne za dane podane w ich formularzach. Formularze znajdują się na serwerach PayU, PayPal, Dotpay.pl lub Płatności.pl i są szyfrowane odpowiednimi technologiami.

 

Partnerzy

Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są w serwisach i publikacjach należących do IQBIZNES.PL.

IQBIZNES.PL ADAM GRZESIK

Krzemieniecka 18/2

45-401 Opole

TOP